İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Vizyonu
Yetenekli, kurumuna bağlı ve Orhan Karakoç Tekstil değerlerini benimsemiş, verimli bir iş gücüne sahip olmak. İnsan Kaynakları Misyonu
Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak, kurumumuzun başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak; müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen firmamızın, yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip; potansiyellerini ortaya çıkarıp bulunduğu sektörde en çok tercih edilen firma olmak ve bu konumu korumaktır.
Orhan Karakoç Tekstil’de Kariyer
Orhan Karakoç Tekstil, globalleşen dünyada rekabette fark yaratabilmek için en önemli sermayesinin insan kaynakları olduğunun bilinciyle hareket etmektedir. Bu amaçla çalışanlarının motivasyon ve memnuniyetine büyük önem vermektedir. Bünyesinde binlerce kişiye istihdam imkanı sağlayan Orhan Karakoç Tekstil, kendi gelişim ve büyümesini gerçekleştirirken, topluma da faydalı olmanın gururunu yaşamaktadır. Orhan Karakoç Tekstil olarak, çalıştığı kurumun geleceğiyle kendi yaşamını bütünleştiren ve yaptığı çalışmalarla değer yaratan insanların oluşturduğu bir yapıya inanıyoruz.


İnsan Kaynakları Formu